Informace k táboru

Rekreační areál REVIKA se nachází uprostřed krásné přírody Vizovických vrchů, 3 km jižně od Vizovic, brány Valašského Království.

Mapa příjezdu na www.taborrevika.cz.

Termín 25. 7. 2024 – 3. 8. 2024

Cena za 10 – denní pobyt je 6800 Kč.  .

Číslo účtu: 4169267083/0800, kde je možno zaplatit pobyt dítěte na táboře.

Možnost zaplatit QR kódem:


Při obdržení Vaší přihlášky vedeme dítě v evidenci účastníků tábora.

Úhrada pobytu:

1) Bude-li provádět platbu Váš zaměstnavatel a bude-li Váš zaměstnavatel vyžadovat vystavení faktury na svoji adresu, sdělte nám: 1. přesný název organizace, 2. adresu, 3. IČO, 4. číslo bankovního účtu organizace.

2) Pokud budete provádět úhradu za pobyt na náš účet, zašlete PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR na adresu: Mgr. Jiří Ročák, Pod Hájem 668, 766 01 Valašské Klobouky nebo na taborrevika@centrum.cz .

3) Pokud se rozhodnete uhradit pobyt dítěte až při příjezdu na tábor, zaškrtněte příslušnou kolonku a PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR odešlete na adresu: Mgr. Jiří Ročák, Pod Hájem 668, 766 01 Valašské Klobouky nebo na taborrevika@centrum.cz.

Adresa rekreačního zařízení: Revika, s.r.o.Lázeňská 1035, 76312 Vizovice

Zdravotnické pokyny:

Při příjezdu na tábor prosíme odevzdat vyplněný Zdravotní list, Prohlášení bezinfekčnosti a nalepené kopie průkazu zdravotní pojišťovny na předepsaných formulářích (ke stažení na https://www.taborrevika.cz/index.php/prihlaska-ke-stazeni/).

Po celou dobu konání tábora je zajištěna lékařská péče. V případě zdravotních problémů Vašeho dítěte Vás budeme ihned informovat.

Doporučený seznam věcí dítěte na tábor:

  • Všechny věci v kufru, tašce, batohu označte jmenovkou (dovnitř vlepit seznam věcí).
  • Vzhledem k délce pobytu a věku dítěte v dostatečném množství: osobní prádlo, ponožky,
  • punčocháče, trička a košile s krátkým i dlouhým rukávem, teplákové soupravy, ručníky, kapesníky.
  • Dále: svetr, větrovka, pyžamo, mýdlo, hřeben, šampon, kartáček a pastu na zuby, krém na opalování, plavky, pevná sportovní obuv, tenisky, letní pantofle, psací potřeby, láhev z umělé hmoty na čaj, batůžek.
  • Rozhodně by neměla chybět: čepice a brýle proti slunci, holínky a pláštěnka.
  • Děti do 10 let: teplá bunda a teplá čepice pro případ chladnějšího počasí.
  • Pokud je možnost tak přibalte dítěti vlastní spací pytel (spacák), v programu je naplánováno přenocování v přírodě ve spacích pytlích.

Různé:

Děti jsou ubytovány v pevném objektu a v chatkách, stravují se 5x denně, nápoje jsou k dispozici po celý den.

Děti přivezte do tábora v den nástupu nejpozději do 11.30 hodin, tábor končí poslední den snídaní, případně obědem, děti jsou připraveny k vyzvednutí od  8.30 hodin do 12.00 hodin, prosíme o informaci o vyzvednutí dítěte z tábora při nástupu na tábor.

Rodiče upozorňujeme:

V době konání tábora nenavštěvujte své děti. Bude-li to nezbytně nutné, dohodnete si návštěvu s vedením tábora. Nedávejte dětem velký finanční obnos a žádné cennosti (mobil, mp3 přehrávače apod.), vedení tábora za ztráty neručí!!!

V posledních letech je zvýšený výskyt vší ve školách na území celé ČR. Doporučujeme před odjezdem na tábor dětem prohlédnout vlasy a případně vybavit dítě na tábor dostupnými preventivními prostředky proti vším.

Informace:

Možnost telefonických informací denně v 8.00 hodin – 8.30 hodin, 18.00 hodin – 18.30 hodin.

Prosíme volat jen v nutném případě.                                                                        

Mgr. Jiří Ročák – vedoucí DT                       mobil: +420 736 16 66 15