O táboře

Dětský tábor je orientován jako klasické letní pobyt dětí s bohatým a smysluplným programem, na který je kladen velký důraz. Desetidenní pobyt v přírodě přispěje nejen k upevnění zdraví dětí, ale obohatí je také o znalosti a dovednosti. 

Areál rekreačního zařízení a jeho okolí je přímo předurčen k relaxaci a oddechu v čisté přírodě a v neposlední řadě také sportovnímu a kulturnímu vyžití. Okolí je protkané desítkami kilometrů pěších, cyklistických turistických tras, spoustou památek a jiných zajímavostí. Součástí areálu dětského tábora je venkovní bazén, několik hřišť, ohniště, hala na stolní tenis, klubovna s televizí a terasa.

Areál rekreačního zařízení REVIKA Vizovice a jeho okolí je přímo předurčen k relaxaci a oddechu v čisté přírodě a v neposlední řadě také sportovnímu a kulturnímu vyžití. Okolí je protkané desítkami kilometrů pěších, cyklistických turistických tras, spoustou památek a jiných zajímavostí. Součástí areálu dětského tábora je venkovní bazén, několik hřišť, ohniště, hala na stolní tenis, klubovna s televizí a terasa.

  • Sport

Součástí rekreačního areálu je víceúčelové hřiště na házenou, fotbal, basketbal, volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisový kurt, bazén a hřiště na minigolf.

  • Ubytování

Hlavní budova – celková kapacita 110 míst ve 2-4 lůžkových pokojích, na pokoji umyvadlo, sociální zařízení je na chodbě. V přízemí se nachází  jídelna s kapacitou 100 míst, TV místnost pro cca 30 lidí, velký sál s parketami – univerzální, dá se využít pro taneční aktivity, cvičení a hry.

Chatky – 6 chatek, kapacita jedné chatky je 12-17 míst, 4 pokoje + soc. zařízení a hala na posezení.

Stravu dětí připravují a podávají 5x denně dvě profesionální kuchařky. Připravovaná strava je pestrá, doplňovaná mléčnými výrobky a ovocem. Samozřejmostí je i pitný režim. Dostatek tekutin je k dispozici po celý den. 

Samozřejmostí je 24 hodinový pedagogický dozor a zdravotní pohotovost.
zdravotní stav dětí na táboře se stará  zdravotnice Veronika Červenáková.

Hlavní vedoucí Mgr. Jiří Ročák.